Thursday, October 13, 2011

Khabar dari Madinah

Terima kasih kepada teknologi...!!!


Dengan adanya Blackberry saya boleh berkomunikasi dengan abang saya yang kini berada di Madinah menerusi BBM... :D

Bunda tercinta...~

Rinduuuuuuu nyeeeee....~

Ni Maklong saya...

Ni Makteh & Pakteh saya...

Semoga semuanya sihat & baik2 saja di sana...amin

Inilah my big bro...hehehe...bonzer kami tauuu...!!!



Semoga mereka semua selamat, sihat dan baik-baik sahaja di sana...
Minggu depan baru mereka semua berangkat ke Mekah...

Mereka di sana lewat 5-6 jam waktu Malaysia...

No comments:

Post a Comment